Şirketimiz 2013 Şubat ayında Özel şirket bünyelerinde etüd şefliği yapan Cemil Göksügür ve Gözde Perçin tarafından adi ortaklık şirketi olarak kurulmuştur.

Yaklaşık 1 yıl süre ile değişik firmaların etüd işlerinin sorumluluğunu alarak başarılı bir grafik çizmiş, 2014 Mayıs tarihi itibari ile şirket statüsünü proje ve inşaat katagorisinde daha güçlü bir kadro ile Gözce Harita Müh. Proje İnşaat Taah. İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak devam etmektedir.

72

Tamamlanan Projeler

11

Devam Eden Projeler


GÖZCE GROUP

  • 01.02.2013Kuruluş

    Şirketimiz 2013 Şubat ayında Özel şirket bünyelerinde etüd şefliği yapan Cemil Göksügür ve Gözde Perçin tarafından adi ortaklık şirketi olarak kurulmuştur.
  • 11.02.20141 yıl sonra

    2014 Mayıs tarihi itibari ile şirket statüsünü proje ve inşaat kategorisinde daha güçlü bir kadro ile Gözce Harita Müh. Proje İnşaat Taah. İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak devam etmektedir.
  • 03.04.2017Şimdi

    Şirketimiz, geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında alt yapı işlerinden yol inşaatlarına kadar birçok farklı projeye imza atmıştır. Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Gözce Group, inşaat sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır. Şirketimiz, bugün 300’ü aşkın teknik ve idari kadrosuyla yaklaşık 1500 kişiye istihdam olanağı sağlarken, her geçen gün büyüyen sermayesi, makine parkı ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır. Gözce Group, insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısı ve gösterdiği üstün başarılarla ülkemizde üst sıralara yerleşmeyi başarmıştır.